Köpeğim Beni Seviyor Mu?

0 38

Köpeğim Beni Seviyor Mu?

 

Kaç Yaşında olursanız olun ona verdiğiniz sevgiyi katbekat veren bu canlılar her fırsatta dilsizde olsalar sizi sevdiklerini göstermenin mutlaka bir yolunu bulurlar.

Mutlaka tahmin ettiğinizden daha fazla sizi seven bu canlılar çeşitli yollarla size olan aşklarını gösterimesini bilirler. Siz anlamasanızda o sizi sizin onu sevdiğinizden ve tahmin edebileceğinizden daha fazla seviyor.

Köpeğim beni gördüğünde seviniyor mu?

Tüm gün dışarıdaydınız ya da sadece markete çıktınız diyelim geldiğiniz zaman bu sevimli dost nasıl tepkiler verdi bir düşünün. Belki komşularınız ağladığını veya havladığını şikayet etti bunun sebebi sizi özlediği içindi. Geldiğinizde neler yaptı peki. Zıplayıp, havladı etrafınızda koştu veya sizi itti mi belki unların hepsini yaptı işte sizi sevdiğinin bir işareti.

Köpeğim benim yanımda uyuyor

 

Belki yatağa çıkmasına izin vermiyorsunuzdur ama o yine de yakınlarınızda uyumak istiyor ve hatta belki sizi yalayarak uyandırıyorsa sizi sevdiğinin bir başka işareti. Elbette konforlu bir yatakta uyumak için yapmıyorlar sizin varlığınızın ona verdiği güveni hissetmek için yakınlarınızda

Köpeğim beni taklit ediyor

Siz ne yaparsanız onu yaparlar demek değil aslında hemen hemen öyle ama tam olarak değil. Taklit etmeleri; sizi takip etmeleri, siz yemek yerken yemek yemeleri şeklinde cereyan edebilir. Şöyle ki banyoya kadar takip eder hem an yanınızda olmak isterler siz oturduğunuzda oturur siz kalktığınızda kalkarlar bazen onu bırakmamanız için kapıyı açtığınızda sizden önce evden fırlarlar.

Köpeğim beni dikkatlice izliyor

Sadece sizi oraya buraya takip etmez aynı zamanda pür dikkat ne yaptığınızı izlerler, sizin neyle meşgul olduğunuza neler yaptığınıza veya zamanınızı nasıl geçirdiğinize müthiş bir aşkla bakarlar, çünkü siz onun için sürüsünün liderisinizdir.

Köpeğim kuyruğun sallıyor

Köpek dostunuz sadece eve geldiğinizde değil, duştan çıktığınızda, kapalı odanızdan çıktığınızda belki uykudan uyandığınızda kısacası kendisini size göstermesinin bir yolunu bulduğu her zaman heyecan ve mutluluğunu size olan sevgisini göstermek için kuyruklarını sallarlar. Bu bazen bir oyun davetidir bazen sadece bir şükürdür sizi görmesinden kaynaklanan.

Köpeğim bei yalıyor

Anne köpeğin yavrusunu temizlemek için nasıl da yaladığını özenle ve dikkatle onu sardığını görmüşsünüzdür, evet boyutu ne olursa olsun köpeğiniz sizi öpmek mayetinde yalayabilir ve hatta sarılabilir. Sevgisini göstermek için üzerinize atlar siz dizlerinizin üzerindeyken üstünüze ön bacaklarını atarak sarılır.

Köpeğim Kıyafetlerimi Alıp Götürüyor

Bazen çamaşırları toplarken yere düşen bir çorap ya da iç çamaşırının başka bir yerden çıktığına şahit olmuşsunuzdur, kesinlikle parazit sebebi ile çorap parçalamaları dışında bir başka sevgi gösterisi de etrafta size ait eşyaları alıp başka başka yerlere götürmeleridir.

Köpeğim Oyun İstiyor

Oyuncak, top veya belki de bir dal parçası ne bulurlarsa alıp size getirmeleri oynamak istemeleridir bu da elbette sevgilerinin bir başka göstergesidir.

Cevap bırakın