Biz Kimiz ?

Evcil Dünyası Köpek Eğitmeni ve Yazılım Uzmanı olan Erol Orkun Turan’ın öncülüğünde, evcil hayvan severlerin aradıkları tüm bilgilere ulaşabilmesi adına oluşturulmuş bir platformdur. Amacımız evcil hayvan severlerin başta bakım, sağlık ve eğitim olmak üzere aradakıları tüm içerikleri bulabileceği, başka siteye ihtiyaç duymayacağı bir online ansiklopedi yaratmaktır.

Aslında bu fikir bundan yaklaşık 5 sene önce gelmişti aklımıza, ancak o zamanlar da bu iş için ayıracak ne zamanımız ne de maddi kaynağımız bulunmamaktaydı. Bizde doğru zamanı beklemeye karar verdik. Sonunda projemizi faaliyete geçirdik.

Şuanda İzmir Köpek Eğitim bünyesi altında Evcil Dünyası adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ekibimiz

Erol Orkun Turan: Merhaba ben köpek eğitmeni Erol Orkun Turan. Üniversite eğitimimi 2012 yılında Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olarak tamamladım. Ardından Schneider Electric firmasında çalışırken Mühendisliğe tamamlama düşüncesi belirdir kafamda ve Önce İzmir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği ardından Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümlerine %50 burslu olarak giriş yapsamda çalışma hayatına alışmış bir insan olarak tamamlayamadım. En sonunda köpek eğitmenliğine ağırlık verip yazılımı hobim olarak gördüğüm gerçeğini kabullendim ve Açık Öğretim Fakültesi Veteriner Teknikerliği bölümüne eğitimin yanında sağlık üzerine olan bilgilerimi de pekiştirebilmek adına kayıt oldum. Şuanda da bir yandan eğitimime devam ederken bir yandan da İzmir Köpek Eğitim’de Eğitmenlik yapmaya devam etmekteyim.